دسته بندی محصولات
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

براساس قیمت:

نمایش 1 - 43 کالا از 43

در حال بارگذاری محصولات بیشتر

رولکس

تاریخچه ساعت رولکس این کمپنی یک شرکت طراحی و تولید ساعت های دستی می باشد که در سال 1905 توسط آلفرد دیویس و هانس بیسدورف در شهر لندن در کشور انگلستان بنا نهاده شد.
آلفرد دیویس و هانس بیسدورف برادران ناتنی یک دیگر بودند که در همان سال 1905 با هم کاری یک دیگر موتورهای سوئیسی هرمان را به انگلستان وارد می کردند و آنها را به دیگر سازندگان ساعت همچون دنیسون می فروختند, این ساعتها با حک شدن اول نام این دو برادر بر روی عقربه های آنها به شکل W&D تولید می شد. در سال 1908 این دو برادر نام تجاری رولکس را برای بیزینس خود انتخاب کردند و دفتر خود را در سوئیس باز کردند. از نظر بیسدورف نام “Rolex” در بسیاری از زبانها قابل ادا کردن بود و دارای حروف کمی بود و به همین دلایل به راحتی نوشته می شد همچنین به اندازه ای کوتاه بود تا بر روی بدنه ساعت حک شود و این دلایلی بود برای انتخاب این نام برای کمپانی  W&D و در سال 1919 با شروع جنگ جهانی و افزایش قیمت نقره و طلا در انگلستان که مورد استفاده زیادی در ساعت های گرانقیمت داشت, بیسدورف انگلستان را به قصد ژنو ترک کرد, به تعبیری این کمپنی بعد از گذشت 14 سال به ژنو سوئیس نقل مکان کردند.
و از آن سال به بعد ساعت رولکس را در کشور سوئیس (مهد تولید ساعت دستی جهان) ادامه دادن و توانستند به موفقیت ها زیاد همچنین فروش با گستره ای در کل جهان دست پیدا کنند.

هم اکنون رولکس با 2800 کارمند و نمایندگی فروش در بسیاری از نقاط جهان بزرگترین تولید کننده ساعتهای لوکس دستی دنیا است که به طور متوسط 2000 ساعت در روز تولید می کند

فروشگاه آنلاین رحیمی کالا وارد کننده انواع ساعت رولکس کاپی ( غیر اصل ) با کیفیت های مختلف می باشد این محصولات را با بهترین کیفیت A+++ و قیمت مناسب به شما عزیزان عرضه می کند.

 

 

مقایسه ( 0 مورد )
0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.